MLF12FTC3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12FTC3R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF12FTC3R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Datasheety: MLF12FTC3R00.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLF12FTC3R00
Part Number MLF12FTC3R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3 OHM 1% 1/2W MELF 0207 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1412348 pcs Datový list MLF12FTC3R00.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLF Režim panel 3 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 3 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film