MCB10JB2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCB10JB2K20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2K OHM 10W 5% AXIAL
Datasheety: MCB10JB2K20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCB10JB2K20
Part Number MCB10JB2K20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2K OHM 10W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 394051 pcs Datový list MCB10JB2K20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 1.890" L x 0.374" W (48.00mm x 9.50mm)
Série MCB Režim panel 2.2 kOhms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 2.2 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film