KAL50FB16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB16R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KAL50FB16R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W
Datasheety: 1.KAL50FB16R0.pdf2.KAL50FB16R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace KAL50FB16R0
Part Number KAL50FB16R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48082 pcs Datový list 1.KAL50FB16R0.pdf2.KAL50FB16R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±30ppm/°C
Velikost / Rozměry 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Série KAL
Režim panel 16 Ohms Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Ostatní jména KAL 50 16 1% B