KAL25JB40R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB40R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KAL25JB40R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 40 OHM 5% 25W
Datasheety: 1.KAL25JB40R0.pdf2.KAL25JB40R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace KAL25JB40R0
Part Number KAL25JB40R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 40 OHM 5% 25W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59411 pcs Datový list 1.KAL25JB40R0.pdf2.KAL25JB40R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±30ppm/°C
Velikost / Rozměry 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Série KAL
Režim panel 40 Ohms Příkon (W) 25W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Ostatní jména KAL 25 40 5% B