KAL250JB30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KAL250JB30R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 30 OHM 5% 250W
Datasheety: KAL250JB30R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace KAL250JB30R0
Part Number KAL250JB30R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 30 OHM 5% 250W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5675 pcs Datový list KAL250JB30R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±30ppm/°C
Velikost / Rozměry 4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm) Série KAL
Režim panel 30 Ohms Příkon (W) 250W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Provozní teplota -55°C ~ 275°C montážní Feature Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Lead Style Solder Lugs Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.224" (56.50mm) Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 30 Ohms ±5% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor