HVCB2512FTD511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2512FTD511K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511K OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.HVCB2512FTD511K.pdf2.HVCB2512FTD511K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2512FTD511K
Part Number HVCB2512FTD511K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 511K OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29415 pcs Datový list 1.HVCB2512FTD511K.pdf2.HVCB2512FTD511K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Série HVC Režim panel 511 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 511 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film