HVCB2512FTC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512FTC100M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2512FTC100M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.HVCB2512FTC100M.pdf2.HVCB2512FTC100M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2512FTC100M
Part Number HVCB2512FTC100M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100M OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22466 pcs Datový list 1.HVCB2512FTC100M.pdf2.HVCB2512FTC100M.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Série HVC Režim panel 100 MOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména HVCB 2512 T2 100M 1% R