HVCB2512CDC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2512CDC100M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 0.25% 2W 2512
Datasheety: 1.HVCB2512CDC100M.pdf2.HVCB2512CDC100M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2512CDC100M
Part Number HVCB2512CDC100M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100M OHM 0.25% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12214 pcs Datový list 1.HVCB2512CDC100M.pdf2.HVCB2512CDC100M.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Série HVC Režim panel 100 MOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 100 MOhms ±0.25% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film