HVCB2010JTL221K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010JTL221K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2010JTL221K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 221K OHM 5% 1W 2010
Datasheety: 1.HVCB2010JTL221K.pdf2.HVCB2010JTL221K.pdf
  • Zpráva
Specifikace HVCB2010JTL221K
Part Number HVCB2010JTL221K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 221K OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5775 pcs Datový list 1.HVCB2010JTL221K.pdf2.HVCB2010JTL221K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Série HVC Režim panel 221 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména HVCB 2010 T0 221K 5% R