HVCB2010FTD400M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2010FTD400M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 400M OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.HVCB2010FTD400M.pdf2.HVCB2010FTD400M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2010FTD400M
Part Number HVCB2010FTD400M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 400M OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31068 pcs Datový list 1.HVCB2010FTD400M.pdf2.HVCB2010FTD400M.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Série HVC Režim panel 400 MOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 400 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film