HVCB2010FDL500K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FDL500K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2010FDL500K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 500K OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.HVCB2010FDL500K.pdf2.HVCB2010FDL500K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2010FDL500K
Part Number HVCB2010FDL500K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 500K OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30755 pcs Datový list 1.HVCB2010FDL500K.pdf2.HVCB2010FDL500K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Série HVC Režim panel 500 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména HVCB2010FDL500KTR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Funkce High Voltage, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 500 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Složení Thick Film