HVCB2010DDC500M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010DDC500M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB2010DDC500M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Datasheety: 1.HVCB2010DDC500M.pdf2.HVCB2010DDC500M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB2010DDC500M
Part Number HVCB2010DDC500M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 500M OHM 0.5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15569 pcs Datový list 1.HVCB2010DDC500M.pdf2.HVCB2010DDC500M.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Série HVC Režim panel 500 MOhms
Příkon (W) 1W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména HVCB2010DDC500MCT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Funkce High Voltage, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 500 MOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Složení Thick Film