HVCB1206KDM470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206KDM470K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB1206KDM470K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470K OHM 10% 1/3W 1206
Datasheety: 1.HVCB1206KDM470K.pdf2.HVCB1206KDM470K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB1206KDM470K
Part Number HVCB1206KDM470K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 470K OHM 10% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51676 pcs Datový list 1.HVCB1206KDM470K.pdf2.HVCB1206KDM470K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série HVC Režim panel 470 kOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména HVCB1206KDM470KCT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm)
Funkce High Voltage, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 470 kOhms ±10% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Složení Thick Film