HVCB1206FTC100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FTC100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB1206FTC100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1% 1/3W 1206
Datasheety: 1.HVCB1206FTC100K.pdf2.HVCB1206FTC100K.pdf
  • Zpráva
Specifikace HVCB1206FTC100K
Part Number HVCB1206FTC100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 49407 pcs Datový list 1.HVCB1206FTC100K.pdf2.HVCB1206FTC100K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série HVC Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména HVCB 1206 T2 100K 1% R