HVCB1206DTC150M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB1206DTC150M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150M OHM 0.5% 1/3W 1206
Datasheety: 1.HVCB1206DTC150M.pdf2.HVCB1206DTC150M.pdf
  • Zpráva
Specifikace HVCB1206DTC150M
Part Number HVCB1206DTC150M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150M OHM 0.5% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31537 pcs Datový list 1.HVCB1206DTC150M.pdf2.HVCB1206DTC150M.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série HVC Režim panel 150 MOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 150 MOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film