HVCB0805FTC10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB0805FTC10M0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1% 1/5W 0805
Datasheety: 1.HVCB0805FTC10M0.pdf2.HVCB0805FTC10M0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB0805FTC10M0
Part Number HVCB0805FTC10M0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10M OHM 1% 1/5W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 57554 pcs Datový list 1.HVCB0805FTC10M0.pdf2.HVCB0805FTC10M0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Série HVC Režim panel 10 MOhms
Příkon (W) 0.2W, 1/5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm) Funkce High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 10 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film