HVCB0805FDC250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FDC250M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVCB0805FDC250M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 250 MOHMS 1% 1/5W 0805
Datasheety: 1.HVCB0805FDC250M.pdf2.HVCB0805FDC250M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVCB0805FDC250M
Part Number HVCB0805FDC250M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES SMD 250 MOHMS 1% 1/5W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17840 pcs Datový list 1.HVCB0805FDC250M.pdf2.HVCB0805FDC250M.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Série HVC Režim panel 250 MOhms
Příkon (W) 0.2W, 1/5W Obal Original-Reel®
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména HVCB0805FDC250MDKR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm)
Funkce High Voltage, Pulse Withstanding Detailní popis 250 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film