HVAM75FBC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM75FBC100M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HVAM75FBC100M
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 7.5W AXIAL
Datasheety: HVAM75FBC100M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace HVAM75FBC100M
Part Number HVAM75FBC100M Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100M OHM 1% 7.5W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3059 pcs Datový list HVAM75FBC100M.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.310" Dia x 3.125" L (7.87mm x 79.38mm)
Série HVAM Režim panel 100 MOhms
Příkon (W) 7.5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 225°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 100 MOhms ±1% 7.5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film