HPC12JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JB50R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HPC12JB50R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 50 OHM 5% 5W 5048 WIDE
Datasheety: 1.HPC12JB50R0.pdf2.HPC12JB50R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace HPC12JB50R0
Part Number HPC12JB50R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 50 OHM 5% 5W 5048 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4963 pcs Datový list 1.HPC12JB50R0.pdf2.HPC12JB50R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Série HPC Režim panel 50 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Ostatní jména HPC 12 50 5% B