HPC12FT2R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12FT2R50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HPC12FT2R50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.5 OHM 1% 5W 5048 WIDE
Datasheety: 1.HPC12FT2R50.pdf2.HPC12FT2R50.pdf
  • Zpráva
Specifikace HPC12FT2R50
Part Number HPC12FT2R50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.5 OHM 1% 5W 5048 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5611 pcs Datový list 1.HPC12FT2R50.pdf2.HPC12FT2R50.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Série HPC Režim panel 2.5 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Ostatní jména HPC 12 2.5 1% R