HDM12FT768K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HDM12FT768K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 768K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: HDM12FT768K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HDM12FT768K
Part Number HDM12FT768K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 768K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2153504 pcs Datový list HDM12FT768K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ -700ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Série HDM Režim panel 768 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 768 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film