HCS1206FTL300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HCS1206FTL300 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HCS1206FTL300
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 300 UOHM 1% 2W 1206
Datasheety: 1.HCS1206FTL300.pdf2.HCS1206FTL300.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HCS1206FTL300
Part Number HCS1206FTL300 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 300 UOHM 1% 2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 171714 pcs Datový list 1.HCS1206FTL300.pdf2.HCS1206FTL300.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Série HCS Režim panel 300 µOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména HCS1206FTL300TR
Provozní teplota -55°C ~ 170°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.053" (1.35mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 300 µOhms ±1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Složení Metal Foil