FRN12JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN12JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FRN12JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.FRN12JT100R.pdf2.FRN12JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace FRN12JT100R
Part Number FRN12JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES FUSE 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1464235 pcs Datový list 1.FRN12JT100R.pdf2.FRN12JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série FRN Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména FRN 1/2 100 5% R