FCR1206NT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FCR1206NT5K10
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.1K OHM 30% 1/4W 1206
Datasheety: 1.FCR1206NT5K10.pdf2.FCR1206NT5K10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FCR1206NT5K10
Part Number FCR1206NT5K10 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.1K OHM 30% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2085385 pcs Datový list 1.FCR1206NT5K10.pdf2.FCR1206NT5K10.pdf
Tolerance ±30% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FCR Režim panel 5.1 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 5.1 kOhms ±30% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film