EWT225JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EWT225JB100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 100 OHM 5% 225W
Datasheety: 1.EWT225JB100R.pdf2.EWT225JB100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EWT225JB100R
Part Number EWT225JB100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 225W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5575 pcs Datový list 1.EWT225JB100R.pdf2.EWT225JB100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Velikost / Rozměry 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Série EWT
Režim panel 100 Ohms Příkon (W) 225W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Ostatní jména EWT 225 100 5% B
EWT225100JB
EWT225100JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Složení Wirewound