CSRN2512JTR680
Přehled produktu
Part Number: CSRN2512JTR680
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.68 OHM 5% 2W 2512
Datasheety: CSRN2512JTR680.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRN2512JTR680
Part Number CSRN2512JTR680 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.68 OHM 5% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 673658 pcs Datový list CSRN2512JTR680.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Série CSRN Režim panel 680 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 680 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film