CSRN2512FKR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FKR300 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2512FKR300
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.3 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRN2512FKR300.pdf2.CSRN2512FKR300.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRN2512FKR300
Part Number CSRN2512FKR300 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.3 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 347724 pcs Datový list 1.CSRN2512FKR300.pdf2.CSRN2512FKR300.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Série CSRN Režim panel 300 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Cut Tape (CT)