CSRN2010JK40L0
Přehled produktu
Part Number: CSRN2010JK40L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.04 OHM 5% 1W 2010
Datasheety: CSRN2010JK40L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRN2010JK40L0
Part Number CSRN2010JK40L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.04 OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 437142 pcs Datový list CSRN2010JK40L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±250ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Série CSRN Režim panel 40 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 40 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film