CSRN2010JK25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JK25L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2010JK25L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 5% 1W 2010
Datasheety: 1.CSRN2010JK25L0.pdf2.CSRN2010JK25L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRN2010JK25L0
Part Number CSRN2010JK25L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.025 OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 441882 pcs Datový list 1.CSRN2010JK25L0.pdf2.CSRN2010JK25L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±250ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Série CSRN Režim panel 25 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména CSRN 1 0.025 5% I