CSRN2010FTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FTR750 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2010FTR750
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.75 OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.CSRN2010FTR750.pdf2.CSRN2010FTR750.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRN2010FTR750
Part Number CSRN2010FTR750 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.75 OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 623846 pcs Datový list 1.CSRN2010FTR750.pdf2.CSRN2010FTR750.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±250ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Série CSRN Režim panel 750 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména CSRN 1 0.75 1% R