CSRF2512JT68L0
Přehled produktu
Part Number: CSRF2512JT68L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.068 OHM 5% 2W 2512
Datasheety: CSRF2512JT68L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRF2512JT68L0
Part Number CSRF2512JT68L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 255068 pcs Datový list CSRF2512JT68L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Série CSRF Režim panel 68 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.037" (0.95mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 68 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil