CSRF2512FT51L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FT51L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRF2512FT51L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.051 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRF2512FT51L0.pdf2.CSRF2512FT51L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRF2512FT51L0
Part Number CSRF2512FT51L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.051 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 213142 pcs Datový list 1.CSRF2512FT51L0.pdf2.CSRF2512FT51L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Série CSRF Režim panel 51 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.037" (0.95mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 51 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil