CSRF2512FK60L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FK60L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRF2512FK60L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.06 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRF2512FK60L0.pdf2.CSRF2512FK60L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSRF2512FK60L0
Part Number CSRF2512FK60L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.06 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4175 pcs Datový list 1.CSRF2512FK60L0.pdf2.CSRF2512FK60L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Série CSRF Režim panel 60 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména CSRF 2 0.06 1% I