CSRF1206JT11L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRF1206JT11L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.011 OHM 5% 1W 1206
Datasheety: CSRF1206JT11L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRF1206JT11L0
Part Number CSRF1206JT11L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.011 OHM 5% 1W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 574616 pcs Datový list CSRF1206JT11L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série CSRF Režim panel 11 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.033" (0.85mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 11 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil