CSRF0805JT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF0805JT10L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRF0805JT10L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 5% 1/2W 0805
Datasheety: CSRF0805JT10L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRF0805JT10L0
Part Number CSRF0805JT10L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.01 OHM 5% 1/2W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 689062 pcs Datový list CSRF0805JT10L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Série CSRF Režim panel 10 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.033" (0.85mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 10 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil