CSR2512FT68L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FT68L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR2512FT68L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.068 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSR2512FT68L0.pdf2.CSR2512FT68L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR2512FT68L0
Part Number CSR2512FT68L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.068 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 309258 pcs Datový list 1.CSR2512FT68L0.pdf2.CSR2512FT68L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série CSR Režim panel 68 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména CSR 2 0.068 1% R