CSR2512FG50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FG50L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR2512FG50L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSR2512FG50L0.pdf2.CSR2512FG50L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR2512FG50L0
Part Number CSR2512FG50L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.05 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 343318 pcs Datový list 1.CSR2512FG50L0.pdf2.CSR2512FG50L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série CSR Režim panel 50 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména CSR20.05FGTR
CSR20.05FGTR-ND
CSR2512FG50L0TR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 50 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film