CSR2010FK51L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FK51L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR2010FK51L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.051 OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.CSR2010FK51L0.pdf2.CSR2010FK51L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR2010FK51L0
Part Number CSR2010FK51L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.051 OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 366425 pcs Datový list 1.CSR2010FK51L0.pdf2.CSR2010FK51L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Série CSR Režim panel 51 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména CSR 1 0.051 1% I