CSR1225FTR500
Přehled produktu
Part Number: CSR1225FTR500
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Datasheety: CSR1225FTR500.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR1225FTR500
Part Number CSR1225FTR500 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.5 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 232762 pcs Datový list CSR1225FTR500.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1225 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Série CSR Režim panel 500 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.041" (1.05mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 500 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film