CSR1225FT20L0
Přehled produktu
Part Number: CSR1225FT20L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Datasheety: 1.CSR1225FT20L0.pdf2.CSR1225FT20L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR1225FT20L0
Part Number CSR1225FT20L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.02 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 210759 pcs Datový list 1.CSR1225FT20L0.pdf2.CSR1225FT20L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1225 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Série CSR Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ostatní jména CSR 3 0.02 1% R