CSR1210FTR390
Přehled produktu
Part Number: CSR1210FTR390
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1210
Datasheety: CSR1210FTR390.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR1210FTR390
Part Number CSR1210FTR390 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 506332 pcs Datový list CSR1210FTR390.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Série CSR Režim panel 390 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3125 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 390 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Current Sense Thick Film