CSR1206JTR330
Přehled produktu
Part Number: CSR1206JTR330
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.33 OHM 5% 1/2W 1206
Datasheety: CSR1206JTR330.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR1206JTR330
Part Number CSR1206JTR330 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.33 OHM 5% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1464256 pcs Datový list CSR1206JTR330.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série CSR Režim panel 330 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 330 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film