CSR1206FK68L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FK68L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR1206FK68L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206
Datasheety: 1.CSR1206FK68L0.pdf2.CSR1206FK68L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR1206FK68L0
Part Number CSR1206FK68L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 559636 pcs Datový list 1.CSR1206FK68L0.pdf2.CSR1206FK68L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série CSR Režim panel 68 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména CSR 1/2 0.068 1% I