CSR1206FK28L0
Přehled produktu
Part Number: CSR1206FK28L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.028 OHM 1% 1/2W 1206
Datasheety: CSR1206FK28L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR1206FK28L0
Part Number CSR1206FK28L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.028 OHM 1% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 565413 pcs Datový list CSR1206FK28L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série CSR Režim panel 28 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 28 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film