CSR0805JTR600
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805JTR600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR0805JTR600
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.6 OHM 5% 1/4W 0805
Datasheety: 1.CSR0805JTR600.pdf2.CSR0805JTR600.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR0805JTR600
Part Number CSR0805JTR600 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.6 OHM 5% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3917755 pcs Datový list 1.CSR0805JTR600.pdf2.CSR0805JTR600.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CSR Režim panel 600 mOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 600 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film