CSR0805JTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805JTR100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR0805JTR100
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805
Datasheety: 1.CSR0805JTR100.pdf2.CSR0805JTR100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR0805JTR100
Part Number CSR0805JTR100 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1607657 pcs Datový list 1.CSR0805JTR100.pdf2.CSR0805JTR100.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CSR Režim panel 100 mOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména CSR0805JTR100CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film