CSR0805FKR400
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR400 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR0805FKR400
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.4 OHM 1% 1/4W 0805
Datasheety: 1.CSR0805FKR400.pdf2.CSR0805FKR400.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR0805FKR400
Part Number CSR0805FKR400 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.4 OHM 1% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 971914 pcs Datový list 1.CSR0805FKR400.pdf2.CSR0805FKR400.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CSR Režim panel 400 mOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména CSR 1/4 0.4 1% I