CSR0603FTR226
Přehled produktu
Part Number: CSR0603FTR226
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.226 OHM 1% 1/8W 0603
Datasheety: CSR0603FTR226.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR0603FTR226
Part Number CSR0603FTR226 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.226 OHM 1% 1/8W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1218507 pcs Datový list CSR0603FTR226.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série CSR Režim panel 226 mOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 226 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film