CSR0603FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FT25L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR0603FT25L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603
Datasheety: 1.CSR0603FT25L0.pdf2.CSR0603FT25L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR0603FT25L0
Part Number CSR0603FT25L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 597907 pcs Datový list 1.CSR0603FT25L0.pdf2.CSR0603FT25L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série CSR Režim panel 25 mOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména CSR 1/8 0.025 1% R