CSNL2010FT1L50
Přehled produktu
Part Number: CSNL2010FT1L50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.0015 OHM 1% 1.5W 2010
Datasheety: CSNL2010FT1L50.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSNL2010FT1L50
Part Number CSNL2010FT1L50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.0015 OHM 1% 1.5W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 338077 pcs Datový list CSNL2010FT1L50.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Série CSNL Režim panel 1.5 mOhms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 1.5 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil